Футболната суперзвезда Дейвид Бекъм и съпругата му Виктория държат в ръцете си бъдеща звезда на модния подиум - дъщеря им Харпър, която вече получи предложение за работа като модел, предаде БГНЕС.
Още: Ще умра, ако се спра: Антонио Бандерас е на 65, но няма да намали темпото
Още: Разбито сърце: Тайната за приятелството на Селена Гомес и Тейлър Суифт
Красивото деветмесечно бебе се сдоби с огромен брой почитатели след раждането си миналата година с редовните си публични изяви с майка си Виктория, облечена в дизайнерски дрешки. Нейният модерен външен вид вече привлече вниманието на ръководството на магазина за бебешки дрехи My1stYears.com, което предложило на Харпър договор да стане лице на марката им.
"И двамата ти родители са модни икони и ние не виждаме никаква причина и ти да не започнеш собствена кариера в модната индустрия дори на такава крехка възраст. Заради законите, забраняващи детския труд, не можем да преговаряме по договор или заплата пряко с теб, поради което майка ти или баща ти получиха копие от това писмо. Щастливи сме да обсъдим с тях хонорара ти. При всички случаи сме готови да ти платим значителна сума, за да станеш лице на нашата нова линия", се казва в писмо до бебето Бекъм, цитирано от сп. "ОК!".
Още: Сгодена: Михаела Маринова каза голямото "Да" със "100 Мечти" (ВИДЕО)
Още: Магнетична актриса и опитен риалити финалист влизат в "Traitors: Игра на предатели" (ВИДЕО)
Редактор: Сияна Любомирова