Първото турне с аватарите на KISS ще се състои през 2027 г. Това стана ясно от специално видео, публикувано в официалните канали на групата, след като в началото на месеца членовете на бандата обявиха, че официално приключват концертните си изяви.
Още: Даниел Петканов във връзка с участничка от "Traitors: Игра на предатели" (СНИМКИ)
Още: Диригент на Октоберфест: Арнолд Шварценегер със свръхталант (ВИДЕО)
"50 години е дълъг период от време, а в момента се създава онова, което ни очаква в бъдещето. През 2027 г. предстои шоу.", се казва в новото видео.
Още: Съдят Джийн Симънс и Пол Стенли от KISS заради смъртта на техник на групата
Многомилионното бъдеще
Наскоро басистът и ковокалист Джин Симънс сподели, че аватарите ще стават все по-добри, тъй като в проекта се инвестират милиони долари. Създатели са специалистите от екипа, направил шоуто на ABBA с аватари. "Много са големи плановете. Извън всичко, което аз самият разбирам са. Но толкова много се инвестира, че всичко ще бъде на едно съвсем друго ниво.", казва Симънс в интервю.
Още: Последната колекция на Джорджо Армани: Свидетелство за стила на един гений (ВИДЕО)
Още: Стратегическо решение на Владо Николов в "Traitors: Игра на предатели"
Още: Фронтменът на Kiss първо се обяви против смяната на пола при непълнолетни, но после се отметна
Още: Брус Спрингстийн: Живеем в особено опасни времена, трябва да се борим за Америка
Още: Дженифър Лопес за развода: Най-доброто нещо, което ми се е случвало