Холивудските актьори Морган Фрийман и Джерард Бътлър ще пристигнат у нас малко преди коледните празници, за да заснемат част от екшъна „Код: Лондон" (London has fallen), съобщава "Преса", позовавайки се на информация от представител на студио „Ню Бояна".
Още: Пазиха го в тайна: Няма да повярвате кой Ерген е станал баща преди три месеца
Към двамата се очаква да се присъединят Анджела Басет („Зловеща семейна история"), Арон Екхарт („Черният рицар") и Рада Мичъл („Сайлънд хил"). Първата клапа на филма ще удари в средата на декември, а работата ще приключи през януари 2015 г., допълват от екипа.
„Код: Лондон" е продължение на филма „Код: Олимп" (2013 г.), в който терористи атакуваха Белия дом. Действието във втората част се развива изцяло в британската столица. Затова в софийското студио скоро ще започне изграждането на копия на някои от най-високите небостъргачи в Лондон. Декори в английски стил по-рано тази година бяха нужни за снимките на екшъна „Сървайвър", за който у нас пристигнаха Пиърс Броснън и Мила Йовович. От „Ню Бояна" определят бъдещия строеж като „много по-мащабен".
Все още няма информация кой ще седне на режисьорския стол на новия екшън. Сценаристи са Катрин Бенедикт и Крейтън Ротенбергър, работили по сюжета на „Непобедимите 3".
Още: Фатална СНИМКА: Феновете на Ариана Гранде смятат, че връзката ѝ с Итън Слейтър е обречена
Още: Светлана Василева след раздялата: Рано ми е за любов, децата ми са най-важни
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Явор Бахаров с откровена изповед за грешките си: За какво съжалява най-много
Още: Страшно ревнива дама ще търси своята половинка в "Ергенът: Любов в рая" (СНИМКА)