Теодора Духовникова, Евгения Живкова, Ива Екимова и Мариан Кюрпанов са най-елегантните българи за 2013 г. в конкурса "БГ модна икона" на Академията за мода с председател проф. Любомир Стойков, предаде БГНЕС.
Още: Мартин от "Ергенът" надникна в книгата на Даниела и разкри истината (ВИДЕО)
Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена
Новите носители на приза бяха избрани след онлайн гласуване от експертна комисия на Академията за мода, включваща 40 водещи модни и лайфстайл журналисти.
Основните критерии за избор на най-елегантните българи са изискан вкус, модерен стил, безупречна култура и професионален успех. По повод класацията на най-елегантните българи проф. Любомир Стойков сподели, че резултатите показват, че сред лидерите на вкуса и стила у нас най-често са представители на киното, театъра, модата.
За първи път академията за мода връчва награда и за най-добре облечения дизайнер – Евгения Живкова.
Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)
Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)
Снимка: Архив
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Илон Мъск иска да спаси човечеството, като дарява спермата си