Принц Хари: Искам баща си и брат си обратно (ВИДЕО)

03 януари 2023, 11:52 часа

Принц Хари заяви, че иска да си върне "баща си и брат си". Той каза това в първото ексклузивно интервю за ITV. В интервюто, снимано в Калифорния, където Хари живее сега, принцът навлиза в безпрецедентна дълбочина и детайли за живота в и извън кралското семейство.

Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена

Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)

В разговор с водещия Том Брадби, с когото Хари се познава от повече от 20 години, принцът сподели личната си история. 90-минутното специално предаване ще бъде излъчено два дни преди публикуването на автобиографията на принц Хари "Spare" на 10 януари, като част от рекламната кампания на книгата.

Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)

Още: Илон Мъск иска да спаси човечеството, като дарява спермата си

Задълбоченото интервю ще обхване редица теми, включително личните му взаимоотношения, нечувани досега подробности около смъртта на майка му Даяна и поглед към бъдещето му след напускането на кралското семейство заедно със съпругата му Меган Маркъл.

Още: "Дори моята кръв е преуспяваща": Меган Маркъл

Още: Георги Янев от "Игри на волята" махна брадата, приятелката му не го позна (СНИМКИ)

20-секунден предварителен клип се чува как Хари казва на Том, че "никога не е трябвало става така". "Никога не трябваше да става така, искам семейство - не институция", казва той. "Те смятат, че е по-добре да ни направят злодеи. Те не показаха желание за помирение. Бих искал да си върна баща си. Бих искал да си върна брат си", добавя Хари.

Изглежда, че кралското семейство трябва да се подготви за още бомбастични разкрития през 2023 г. 38-годишният кралски потомък трябва да издаде мемоарите си този месец, като книгата ще последва поредица от интервюта, документални филми и риалити предавания, в които той говори за семейството си.

Още: Майкъл Болтън проговори за тежката диагноза: "Правя ли най-доброто за времето, което ми остава?"

Още: "Господ щеше да ме накаже, ако нямах дете от Николета Лозанова" (ВИДЕО)

ОЩЕ: И Меган Маркъл ще издаде свои мемоари

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Виолета Иванова
Виолета Иванова Отговорен редактор
Новините днес