Скандална фотосесия: Секси модели рекламират ковчези (снимки 18+)

29 ноември 2013, 13:44 часа 0 коментара

Голи, секси манекенки рекламират ковчезите на полската фирма "Линднер", пише сайтът Рокнюз 24.

Още: Оставя я на "seen": Бен Афлек държи Дженифър Лопес на твърде безопасно разстояние

Още: Мечтана дъщеричка: Риана роди третото си дете (СНИМКИ)

Една от миските е атрактивна вдовица по бельо, опитваща се да набута ковчег на предните седалки на лимузина. Мис декември пък по прашки и чорапогащник тегли с въже по улицата подобен погребален атрибут.

Календарът предизвика възмущението на влиятелната католическа полска Църква, която осъди подобно отношение към последния земен път на паството си. Според духовниците кончината на човека трябва да бъде уважавана и да не бъде смесвана със секса.

Но въпреки предизвиканата вълна от възмущение, изглежда че пиар акцията на "Линднер" е постигнала своите цели. Фирмата е увеличила продажбите на своята продукция и тя вече реализира рекордните за нея 11 хиляди ковчега месечно.

Още: Тома и Силвия Петкова напуснаха "Traitors: Игра на предатели"

Още: Честито! Натали Трифонова стана майка за първи път! (СНИМКИ)

Производителят, Збигниев Линднер се защити от нападките, като изтъкна, че пиарът на компанията съчетавал красотата нa полските жени с изяществото на предлаганите от него ковчези.

Фирмата ще дари 100 процента от приходите от скандалните календари за благотворителни цели.

Още: Световното кулинарно състезание "My Kitchen Rules" идва и в българския ТВ ефир

Още: Свилен Ноев с тежки думи: Баща ми беше гнусна свиня (ВИДЕО)

*Снимките, които виждате са подбрани от календарите на фирмата от 2010 година насам.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Виктория Пенева
Виктория Пенева Отговорен редактор
Новините днес