Бъдещето на десетия сезон на комедийния сериал "Двама мъже и половина" зависи от актьора Аштън Къчър, заявиха продуцентите на сериала Чък Лори и Лий Арънсън, съобщава БГНЕС.
Още: Голямото обединение в "Диви и красиви" и първи отпаднали участници (ВИДЕО+СНИМКИ)
Още: Няма да повярвате кой "Ерген" помага за избор на следващия (СНИМКА)
"Така стоят нещата. Не мислим, че сериалът ще продължи още една година", подчертаха Лори и Арънсън пред "Холивуд рипортър". След изгонването на Чарли Шийн от "Двама мъже и половина" сериалът оцеля и направи нов сезон с Аштън Къчър в главната роля.
Актьорът от филма "Пич, къде ми е колата?" обаче е подписал договор само за един сезон, който приключва през април. Затова продуцентите са на тръни дали сериалът ще продължи.
Още: Ролята, която не изигра, но никога не забрави: Леонардо ди Каприо съжалява за пропусната възможност
Още: Българските знаменитости и техните известни двойници в чужбина (СНИМКИ)
От една страна, те заявяват, че би било неестествено да се прекъсне сериал, който е в топ 10 в жанра, но от друга страна Чък Лори и Лий Арънсън признават, че още няма никакъв подпис и затова бъдещето на "Двама мъже и половина" е под въпрос.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Емили Блънт се завръща в "Дяволът носи Прада 2" с драстична промяна (СНИМКИ)
Още: Филм за Чарли Шийн разкрива неподозирани истини за бурния му живот (ВИДЕО)