Нов фоторобот: Това лице е свързано с атентата

16 август 2012, 13:01 часа 9326 прочитания

Фоторобот и копие от неистинска книжка със снимката на мъж, за когото има данни, че е свързан с терористичния акт на летище "Сарафово" разпространи днес вътрешното министерство.

Още: Оранжев и жълт код за жеги в цялата страна

Още: Кой има имен ден днес, 7 юли 2025 г. Честито!

Actualno.com получи фотосите, за които има данни, че са на мъж, който се е представял с фалшиво свидетелство на управление на автомобил от щата Мичиган, САЩ. Възможно е да е използвал и други имена.

От МВР разчитат на съдействие и призовават гражданите, които са го виждали или имат информация за него, да сигнализират в най-близкото поделение на МВР или на телефон 112. Анонимността им е гарантирана.

Още: Прогноза за времето - 7 юли 2025 г. (понеделник)

Още: Най-важните новини за деня: 6 юли 2025 г.

"Всяка информация ще бъде от изключителна полза за разследването. Тиражирането на непотвърдени данни и версии за терористичния акт е манипулативно. Създава негативно усещане в обществото и пречи на обективното разследване", посочиха от МВР.

Припомняме, че на 1 август бе възстановено лицето на атентатора-самоубиец, извършил терористичния акт на летището в Бургас.

Още: Дъжд и прохлада, но в кои дни? Седмична прогноза за времето от 7-13 юли 2025 г.

Още: Виктор Стоянов: Някои евродепутати продължават с лобизма си в полза на Скопие

Преди ден министърът на вътрешните работи Цветан Цветанов заяви, че няма допусната грешка при изработването на фоторобота на атентатора. Тогава той съобщи, че е взето решение да се каже повече, както и да се призоват гражданите да допринесат за разкриването на терористичния акт. Той заяви, че все още има детайли, свързани с престъплението, които се уточняват.

Редактор: Иво Георгиев

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Адриана Димитрова
Адриана Димитрова Отговорен редактор
Новините днес