Джигити правят гонки в подземен паркинг на столичен мол. Млади собственици на стари тунинговани бмв-та, голф-ове и др. изпробват скоростите на колите си на подземното ниво на търговски център почти всяка вечер.
Още: „Червена зона“ за паркиране в София, цената ще е солена: Идеи за нови промени
Още: Не съм послушко и това дразни много хора: Васил Терзиев за проблемите на София
"Снощи млад мъж с БМВ за малко да ни отнесе. Пресичах с детето си в мола, когато колата зави отдясно и се насочи с бясна скорост. Едвам успяхме да се отдръпнем назад, шофьорът даже не направи опит да намали или спре", разказват потребители в социалните мрежи.
"Това не е за първи път! Почти всяка вечер е, страхувам се да паркирам на подземното ниво. Понякога 2 или 3 коли се състезават. Има камери само на входовете и изходите на мола. Ръководството трябва спешно да предприеме мерки и да осъществи контрол", пише други възмутени очевидци.
Още: Магията на танца оживя в спектакъла „Зад кулисите, там, където започва” в Самоков
Още: Косят зелените площи в София, на места се пръска и срещу кърлежи
Те разказват още, как вечерно време на подземното ниво мирише силно на марихуана, рядко там се забелязва охрана. Според тях възрастните охранители се страхуват да влизат в пререкания с агресивните младежи, които се събират там.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: ЦГМ с важна информация за синята и зелената зона в София по празниците
Още: Обвинения в преврат и зависимости от Пеевски: СОС запази новото ръководство на "Метрополитен"