Дете падна в шахта в Стара Загора

16 март 2023, 07:38 часа 3392 прочитания 0 коментара

Дете падна в необезопасена шахта в Стара Загора. За неприятния инцидент съобщи майката Татяна Гюзелева. 

Още: Кметът на Стара Загора към възрастните хора: Съхранете младежкия си дух и посрещайте всички с усмивка

Още: Богата спортна програма очаква старозагорци за празника на града

"В понеделник мъжът ми и детето се прибирали от яслата. Като са минавали шахтата е била необезопасена, имало е дъски отгоре. Детето е паднало в нея, минавайки", разказа Татяна по БНТ. 

Детето е добре, има охлузвания по крачето и се е уплашило.  

"Подадохме сигнал на горещия телефон на общината. Екип дойде към 18:30 ч. и временно са обезопасили шахтата с автомобилни гуми", каза още майката на детето. 

Още: Живко Тодоров: Стара Загора има утвърдени традиции в бойните спортове

Още: Античната улица в Стара Загора "оживя" с Фестивал на вината

Това не е първият инцидент с дете в тази шахта. 

От община Стара Загора заявиха, че шахтата е на етажната собственост. Въпреки това след инцидента обезопасяват шахтата, а на следващия ден, когато човек от общината се връща да я ремонтира - тя вече е отремонтирана. 

ОЩЕ:Млад мъж загина след падане в шахта в София 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Мартин Стоянов
Мартин Стоянов Отговорен редактор
Новините днес