Ново разочарование за Григор след обрат на Дел Потро

5101 0
photo of Ново разочарование за Григор след обрат на Дел Потро
Снимка: Getty Images/Gulliver
Най-добрият български тенисист Григор Димитров отпадна в първия кръг на турнира от сериите "Мастърс 1000" в Рим след загуба от Хуан Мартин дел Потро.

Българският тенисист допусна обрат и записа пета загуба от пет мача с аржентинеца след 6:3, 2:6, 3:6.

Димитров стартира ударно мача, направи пробив в шестия гейм и до края на сета нямаше проблем, като поведе в резултата.

Втората част обаче започна ужасяващо за него и Кулата от Тандил направи два поредни пробива за 4:0. Хасковлията опита да се върне в сета, реализирайки пробив и намаляйки резултата до 4:2, но за повече нямаше сили.

Медиите в Англия: Гришо и Никол са разделени

Любовната връзка между най-добрият български тенисист Григор Димитров и американската певица Никол Шерцингер е към своя край.  Из...

В решителния трети сет българинът първи стигна до точки за пробив в седмия гейм, но пропусна да се възползва и в следващия гейм загуби подаването си, а минути по-късно и мача.

Това бе пета поредна победа от пет мача за Дел Потро, който в следващия кръг ще играе с Кайл Едмънд.

Подробен репортаж от срещата четете в Sportlive.bg.