Истинска драма между Лейкърс и Рокетс с краен резултат 99:98

25718
Снимки: Getty Images/Guliver

Страхотна драма в „Тойота Сентър” и победа за „Лейкърс” след четири загуби с 99:98 над „Хюстън Рокетс”. Домакините трябва да са признателни и на бившия си съотборник, Дуайт Хауърд, който сега се състезава за „Рокетс” и пропусна четири поредни наказетлни удара в последните пет минути и така „Лейкърс” останаха в играта, пише БГНЕС.

Стив Блейк пък се възползва от ситуацията и заби една тройка, при оставаща малко повече от секунда до края на мача и така „Л.А. Лейкърс” отмъкнаха победата под носа на „Рокетс”. Гостите от „Лейкърс” поведоха убедително с 36:19 след първата част, но страхотното представяне на Джеймс Хардън върна „Хюстън” в играта. Гардът завърши двубоя с 35 точки, 9 борби и 5 асистенции, а две минути преди края „Рокетс” имаха преднина от шест точки, стрелбата на Хауърд от линията на фаула докара мача до пълна драма и победа за „Лейкърс” с 99:98.

Кевин Макхейл: Не можахме да спрем Клипърс

Треньорът на „Хюстън Рокетс” заяви, че неговият тим не е успял да се противопостави срещу съперника им „Л.А. Клипърс&...