ЛА Клипърс поведе с 1:0 на Оклахома

7423

Баскетболистите на Лос Анжелис Клипърс записаха поредна победа, въпреки проблемите с доживотното наказание Стърлинг и кой ще е новият собственик на тима. Оклахома сити не успя да се възползва от домакинството и загуби от Клипърс със 105:122 в първия мач от втория кръг на плейофите на НБА.

Клипърс водеха в първите три четвъртини на двубоя с 26 точки след 36 минути игра. Домакините успяха да намалят разлика на 17 точки, но това не промени нищо. 29 отбеляза Ръсел Уестбрук за Оклахома, а най-резултатен за Лос Анжелис бе Крис Пол с 32. Клипърс поведе в серията с 1:0 мача, а следващият двубой е на 7 май.

Сан Антонио и Бруклин оцеляха и продължават напред

Отборите на Сан Антонио Спърс и Бруклин Нетс си осигуриха място във втория кръг от плейофите в Националната баскетболна асоциация на ...