10 от ЦСКА 1948 удържаха Арда, фрапантен пропуск беляза мача (ВИДЕО)

3985

ЦСКА 1948 постигна минимална домакинска победа с 1:0 над Арда Кърджали в отложен двубой от 18-ия кръг на efbet Лига. Единственото попадение в срещата реализира Ивайло Чочев от дузпа през първото полувреме. "Червените" играха дълго време с човек по-малко, но това не им попречи да зарадват своите фенове с прекрасна спортна новина.

ЦСКА 1948 и Левски с равен брой точки

Така селекцията на Николай Панайотов завърши първия полусезон с 35 точки - колкото има и Левски, но "сините" са с мач повече. Двата отбора си делят петото място, докато тимът на Александър Тунчев заема седмата позиция с 31 пункта на своята сметка.

ОЩЕ: Солени глоби и извънредни тренировки за ЦСКА 1948 след резила срещу Крумовград

ВАР Левски

Ивайло Чочев бележи, фрапантен пропуск на Педриньо

В 12-ата минута резултатът бе открит. Домакините получиха правото да изпълнят дузпа за нарушение в наказателното поле срещу Емил Ценов. Зад топката застана капитанът Ивайло Чочев и не сбърка за 1:0. В средата на първата част ЦСКА 1948 пропиля "златна" възможност. Чочев намери Педриньо, който на почти празна врата изтърва, нацелвайки десния страничен стълб.

Греда за Арда и червен картон за ЦСКА 1948

В 41-вата минута гостите отвърнаха с шут на Лъчезар Котев от пряк свободен удар, който кацна върху напречната греда. В 58-ата минута "червените" останаха с десет души на терена, след като Стив Фуртадо получи втори жълт картон за нарушение в гръб и бе изгонен. До края Генадий Ганев и защитата пред него запазиха мрежата си суха.

ОЩЕ ОТ ПЪРВА ЛИГА: Странична ножица остави Локо Пловдив да зимува пред Левски (ВИДЕО)