Ботев Пд изгуби от Спартак Москва в нервен мач, играчи се хващат за гушите

1163
Снимка: Официален сайт на Ботев Пловдив

Ботев Пловдив загуби последната си контрола по време на подготвителния си лагер в Дубай, след като отстъпи на Спартак Москва с 0:1. Единственото попадение в срещата падна след почивката и бе дело на Павел Мелешин. След тази проверка „канарчетата“ се прибират у нас, където ще продължат подготовката си за подновяването на шампионата.

Двубоят бе доста нервен и още в самото начало на срещата футболистите на двата тима стигнаха до саморазправа. Георги Джикиня изблъска Елвис Ману и двамата се хванаха за гушите. Наложи се футболисти и треньори да влизат на терена да разтървават играчите, за да може мача да продължи.

Неделев поднови тренировки с Ботев Пд

Българският национал Тодор Неделев поднови тренировки с тима на Ботев Пловдив. Плеймейкърът получи контузия преди първата контрола на &...

Ботев Пловдив

В средата на второто полувреме Спартак отбеляза гол, който се оказа и победен. След неразбория в наказателното поле топката стигна до Мелешин, който с мощен удар и помощта на гредата се разписа.

Ботев изигра 3 контроли в Дубай. В първата завърши наравно 4:4 с Рига, а след това победи Урал, преди да отстъпи на Спартак Москва. След завръщането си в България на футболистите на Бруно Балтазар ще изиграят още една проверка – на 4 февруари срещу Ботев Враца.

Припомняме, че Левски също трябваше да изиграе контрола със Спартак, но тя бе отменена, след като феновете на "сините" се обявиха против подобен мач.