Херо: Яд ме е, без натиск ни вкараха

11976

Треньорът на Черноморец Димитър Димитров-Херо призна, че много го е яд за изпуснатата точка в домакинството с ЦСКА. В последния мач от първия пролетен кръг Черноморец загуби с 1:2 от "армейците" на стадиона в Бургас.

"Гола, който допуснахме в последната минута и загубихме, падна без да има натиск от страна на съперника. Най малко очаквах моите футболисти да изкарат топката в ъглов удар в тази ситуация. При изпълнението му нашият вратар не посмя да излезе и ни закопаха в последната минута, обясни Димитър Димитров-Херо. - От това, което показахме на терена, не заслужавахме да загубим този мач. Липсата на класа и самочувствие във важни моменти обаче ни лишиха от точката. Трудно ми е да кажа какво ще се случи до края на сезона. Мисля, че ние нямаме дълбочина в състава, доста ни е къса скамейката. Това адски ни притеснява. Ще бъде изключително тежка битка, но ниеще се борим докато имаме сили и възможности".

Херо: Познаваме ЦСКА, ще се опитаме честно

Димитър Димитров даде своя брифинг преди предстоящия домакински мач на Черноморец срещу ЦСКА. Сблъсъкът е на 24-ти февруари (понеделник...