"Левски" записа победа в последния мач на Стойчо Стоев

440

"Левски" постигна минимална победа в последния мач на наставника на "сините" Стойчо Стоев. Столичани победиха като гост Пирин с 1:0, а попадението бе дело на защитника Александър Александров.

В 90' пък голмайсторът бе изгонен заради втори жълт картон и така в добавеното време "сините" останаха с човек по-малко.

"Левски" уволни Стойчо Стоев

Левски официално се раздели с треньора си Стойчо Стоев. Това бе съобщено преди минути с официално съобщение на официалния сайт на клуба...

Първата част бе доста бедна на положения, но все пак столичани успяха да поведат. През второто полувреме Пирин пропуснаха няколко добри възможности за изравняване, като домакините имаха и претенции за дузпа.

Пирин остава на 2 точки от последния Монтана, а "Левски" ще завърши на втората позиция.