Любимец победи Локо насред София

8680

Любимец завърши участието си в "А" група с победа 2:1 над Локомотив насред София.

В 7-ата минута Илиян Гаров центрира къ Маркиньос в наказателното поле, който засече топката с глава, но гредата спаси гостите. Натискът на столичани продължи до края на първото полувреме, но не успяха да намерят верния път към вратата. Минута след подновяването на играта Любимец изненадващо поведе, след като Георги Вълчев се оказа най-съобразителен след меле в пеналта на Локомотив. След час игра Даниел Генов изравни с глава, но само 2 минути по-късно Любимец отново поведе, след като Николай Колев беше точен на празна врата за крайното 2:1.

Локомотив финишира сезона на 10-то място с 54 точки, докато Любимец на последната 14-та позиция с 21 т.