На празна врата: Роналдо някак успя да пропусне срещу Айнтрахт (ВИДЕО)

2565
Снимка: Фейсбук страница на ПФК ЛЕВСКИ / PFC LEVSK

Нападателят на Левски Роналдо направи огромен пропуск срещу Айнтрахт Франкфурт, с който лиши отбора от изравнително попадение. "Сините" се прибраха на почивката с гол пасив след ранно инкасирано попадение, но резултатът можеше да е 1:1, ако не бе пропускът на бразилеца.

Роналдо се превърна в "грешник" за Левски

В 39-ата минута Уелтън взаимодейства добре с Джавад ел Джемили. Бразилското крило проби по левия фланг и подаде остро по земя в наказателното поле. Рикардиньо се размина с топката, но кълбото отиде на крака на Роналдо, който обаче не успя да го насочи към вратата.

ОЩЕ: Организиран бой между фенове на Левски и Айнтрахт, има и победител

Бразилецът изпусна на празна врата

Вратата пред Роналдо бе напълно опразнена, но той остана изненадан от това, че топката достигна до него и не съумя да реагира достатъчно бързо и точно, за да реализира. Това бе и най-чистото голово положение за Левски през първата част.