Славия смачка аутсайдера Любимец за самочувствие

6901

Славия смячка аутсайдера Любимец в мач от 32-ия кръг на "А" група. "Белите" се наложиха с 4:0 на стадион "Славия" в столицата. Всички попадения паднаха след почивката. Четирима различни играчи успяха да се разпишат в полза на домакините. Славия вкара първия си гол в мача в 57-ата минута на двубоя чрез Янко Сандански. Само четири минути трябваха на домакините, за да покачат на 2:0 чрез Чавдар Янков. Капитанът на Славия не сгреши, след като остана сам срещу Радислав Рашков. В 76-ата минута дойде моментът и на Галин Иванов, който вкара за 3:0. В 80-ата Веселин Марчев оформи крайното 4:0.

Със спечелените три точки Славия засега остава на шест от опасната зона на изпадащите. Играчите на Милен Радуканов имат 40 пункта в актива си и заемат 9-а позиция в общото подреждане на първенството. Любимец е на 13-о място с едва 18 точки след 31 мача.

Чичо Венци за играчите на Славия: Мърльовци! Опозориха ме!

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов беше много ядосан след загубата на неговия Славия от Черноморец в последния кръг от българскот...