След близо шестмесечно отсъствие 21-годишният футболист на ЦСКА Асен Дончев се завръща в игра за "армейците". Крилото контузи коляното си през есента, но вече е на финалната права в своето възстановяване и ще бъде на разположение на Саша Илич след паузата за националните отбори.
Още: Стоичков и Балъков играха рамо до рамо с легенди на световния футбол в благотворителен мач
Още: Няма значение кой ще поеме националния отбор на България, "материалът" си остава същият
Дончев игра за последно за ЦСКА в двубоя срещу Славия на 11 септември, когато "червените" спечелих с 2:0. Тогава футболистът на ЦСКА прекара 18 минути на терена. През този сезон той има само един гол, отбелязан в третия кръг на шампионата.
На "Армията" бяха позабравили за 21-годишния играч, но съвсем скоро той ще може да бъде използван пълноценно от Саша Илич в битката за титлата. Очаква се той да получи шанс за изява на четвъртфиналите за Купата на България срещу Черно море.
След последния мач на ЦСКА пък Саша Илич похвали друг български играч.
Още: "Моряците" изплуваха от блатото след загубата във Враца! Черно море пречупи новак с огромен късмет