Старши треньорът на Септември София Светослав Петров не скри емоциите си след след загубата с 1:3 от ЦСКА 1948. Наставникът на младия тим на "червено-сините" разкритикува своите футболисти и посочи причините за поражението.
Още: Веласкес каза дали Левски ще прави шпалир на Лудогорец и разкри за куп проблеми (ВИДЕО)
Още: В защита на Вили Вуцов: Поискаха оставката на Гонзо и Дисциплинарната комисия към БФС
"Много съм афектиран! Обърка се личната отговорност на някои от играчите. Знаехме как ще играят и какво търсят. Изрично сложихме човек на корнерите. В крайна сметка ни вкараха точно такива голове, каквито искахме да предотвратим. Това нещо лично мен ме вбесява. Нашите футболисти не могат да разберат, че ако не поемат отговорност, много рудно ще трупаме точки", започна специалистът.
Мнението на Тошко Янчев след двубоя: Не мислим за първите два отбора, Русев се справи блестящо (ВИДЕО)
"Играхме добре първото полувреме и какво от това? При един равностоен мач, както беше през първото полувреме по мое мнение, една грешка решава мача. За три-четири минути ни вкараха два гола. Второто полувреме започнахме с енергия, но отново направихме грешка от тъч. Допуснахме леки голове. Ядосан съм! Върхът щеше да бъде и Диков да вкара гол от статично положение", коментира Петров.
Още: Заради титлата на Лудогорец: БФС наложи извънредни промени в мачовете на Левски и ЦСКА
Още: Трус след трус на "Колежа"! Още една ключова фигура напусна Ботев Пловдив
По-рано през деня: Локомотив Сф излъга Пирин с късни голове в края всяко от полувремената (ВИДЕО)
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Вили Вуцов заплаши БФС: Този път ще има съд до дупка! (ВИДЕО)
Той представи своите различни виждания, че в България прекалено много се говори за мотивация. "Ако футболистите в нашия отбор не осъзнават шанса си да отидат в по-голям клуб, колкото и да се опитваме да ги мотивираме с разговори, все пак всеки сам си избира пътя в живота и кариерата. На мнение съм, че във футбола няма случайни неща. Ако работиш, ще пожънеш успех", заяви старши треньорът на Септември.