Трудно превключваме от Европа към "А" група, оплака се Стоев

13340

Треньорът на Лудогорец Стойчо Стоев си призна, че доста е нахокал футболистите на почивката в мача с Пирин (ГД) и това е довело до резултата 5:0 в мача от 25-ия кръг на "А" група. Всичките попадения паднаха през втората част.

"Наистина трудно превключихме от вълна Лига Европа към "А" група. Малко мудно влязохме в мача. Беше въпрос на време, докато вкараме първия гол, после знаехме, че ще има още. Бях малко ядосан на почивката при 0:0, но предупредих играчите си, че те сами няма да си вкарат гол, каза той. - Направихме доста ротации и това беше шанс за играчи, които получават по-малко възможност за изява. Не съм доволен от първото полувреме, но за сметка на това се представихме добре през второто. Има цяла седмица за подготовка за мача с Литекс, след това ще мислим за Валенсия. Ние знаем, че и първенството ни е важно. Разликата между Европа и българския шампионат е огромна. Това е проблем за нас".

Лудогорец смаза Пирин с 5:0 за половин час игра

Лудогорец смаза Пирин с половин час игра Около половин час прилична игра беше достатъчна на шампиона Лудогорец, за да смаже Пи...