Защитникът на националния отбор по футбол Валентин Антов коментира евроквалификацията срещу Сърбия, в която "лъвовете" останаха на 10 секунди от победата. Късен гол лиши България от престижен успех над лидера в квалификационната група, а Антов сподели след мача, че всеки на терена е дал максимума от себе си.
Още: Новото начало за ЦСКА - като старото. С капитан от нафталина, мъчна игра и без победа
Още: Черно море не е ЦСКА: 10 от Арда се върнаха към загубите, "моряците" се изравниха с Лудогорец
"Какво обяснение мога да дам... вкараха ни гол в последната минута. Случва се понякога, наистина е болезнено, но това е футболът, има ги и тези мачове. Раздадохме се на максимум и сме много разочаровани, че не взехме победата. Щеше да е много престижно и да е много хубаво да вземем тези три точки, но в крайна сметка не успяхме", каза Антов.
Много ни критикуват, но това е един млад отбор, показахме всичко от себе си, раздадохме се на максимум. На всички ни е ясно, че не сме отбор от световна класа с феноменални футболисти, но играхме като отбор. Изпълнихме си всички задачи и ако не бяхме допуснали тази ситуация в края, щяхме да се поздравим с победата", добави още той пред БНТ.
Техническият директор на БФС Георги Иванов – Гонзо пък видя "платени фенове", които искат да провалят България и викат срещу нея.
Още: Разкриха името на потенциален нов треньор на ЦСКА, Стоичков с основна роля в преговорите
Още: ЦСКА гледа за треньор от чужбина, Стоичков помага на "армейците"