Започна продажбата на билети за Левски-Лацио

14 май 2014, 18:14 часа • 21760 | прочитания

Фондация „Фонд 100 години Левски” (www.fond100.com) обявява, че в четвъртък, 15 май 2014 г. в 10:00 часа, ще стартира продажбата на билети за юбилейния мач Левски – Лацио на 23 май 2014 г, пише официалиният сайт на "сините".

Още: ЦСКА спазари заместник на Иван Дюлгеров, „червените“ взимат 19-годишен вратар от Втора лига

Още: „Детско-юношеските школи са се превърнали в бизнес на бивши футболисти!“

Билетите ще се продават на касите на стадион „Георги Аспарухов” и на стадион „Васил Левски” на касите ул. ген Гурко. Работното време на касите ще бъде от 10 до 18 часа.

Цената по сектори е както следва: сектор А – 19 лева, сектор Б – 10 лева, сектор В – 14 лева, сектор Г – 7 лева.

Покани за ложите ще се продават в офисите на Левски на ул. „Тодорини кукли” 47. Цените на местата в различните ложи са 50, 100 и 245 лева.

Още: Официално: Един от най-добрите нападатели в българското първенство бе продаден в Русия

Още: Ботев Пловдив поиска споразумение с Илиян Филипов, „канарчетата“ призоваха за „трезви и прагматични решения“

Деца до 12 години ще влизат безплатно, но без право на място.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Димитър Лазаров
Димитър Лазаров Отговорен редактор
Новините днес