Още: Какво е символиката на емблемите на колите?
Още: Митата на Тръмп ще лишат света от легендарни мотоциклети
От Fiat официално съобщиха, че в рамките на следващите 2 години планират да пуснат цели 5 нови модела.
Директорът на Fiat за Европа, Близкия Изток и Африка е потвърдил информацията тази седмица. Пред италианското издание Corriere della Serra Алфредо Алтавила е казал: „В момента оформяме стила на ДНК-то на Fiat с ясната стратегическа цел да позиционираме марката в премиум сегмента.“
„За да постигнем това, сме се фокусирали върху две моделни семейства, които имат най-голям успех: 500 и Panda” – добавя италианецът.
Още: Три причини винаги да държите резервоара пълен
Още: Как да разберем дали съединителят е за смяна?
Алтавила отказва да навлезе в допълнителни подробности, но все пак разкрива, че четири от петте модела ще носят името 500. Петият ще бъде базиран на Panda и най-вероятно ще бъде с оф-роуд стил, по-висок клиренс и по-добра динамика.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Mercedes премахва разликите в дизайна на моделите си
Още: Най-честите грешки, които собствениците на електромобили допускат