Ясна е причината за катастрофата с три жертви в Хасковско

08 август 2023, 10:44 часа • 2705 | прочитания

Загуба на контрол върху лекия автомобил е довела до вчерашната тежка катастрофа, при която до стамболовското село Пчелари загинаха трима души, съобщават от полицията, цитирани от БНР.

Още: "Голямо петно в системата": Правосъдният министър за временното отстраняване на европрокурор Теодора Георгиева

Още: Над 800% повече иззета дрога: Митов се хвали с рекорд, но нещо го тревожи

Още: Катастрофа с три жертви на пътя за село Пчелари

Удар в дърво

Автомобилът е управлявал 25-годишен водач, който е загубил контрол, излязъл е вляво по посока на движението и се е ударил в дърво, след което се е преобърнал в крайпътна нива.

Още: Трета катастрофа на АМ "Тракия" за деня

Още: "Майка ми беше скрита под леглото на мъртва жена": Певецът Красимир Аврамов за домовете на ужасите

Още: Вижте как кола горя в тунел "Траянови врата" (ВИДЕО)

От удара на място са загинали водачът, возещият се до него мъж на 27 години и 16-годишен, пътуващ отзад. Образувано е досъдебно производство. Заради трагедията в община Стамболово днес е обявен траур.

Още: Тежък челен сблъсък на ГКПП „Маказа“, петима са пострадали

Още: Две жени загубиха живота си в катастрофи

Още: Родителите да внимават: Игра учи децата как да продават и употребяват наркотици

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Спасиана Кирилова
Спасиана Кирилова Отговорен редактор
Новините днес