Младеж е с опасност за живота след като бе намушкан с нож

20 януари 2019, 11:15 часа 2665 прочитания 0 коментара

17-годишно момче от Исперих е намушкано с нож в корема от 22-годишен младеж. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-Разград.

Още: Пожар край язовир "Мътница" във Врачанско

Още: Отново десетки пожари през изминалото денонощие, каква е ситуацията

Случката се е разиграла в градския парк в Разград около 23:50 часа на 18 януари. По първоначални данни 22-годишното момиче предизвиква скандала между двамата. След което 22-годишният младеж е извадил нож и е нанесъл порезни рани на опонента си по горните крайници и корема. 22-годишният впоследствие е избягал и се укрил във Варна.

Пострадалият е настанен в МБАЛ-Разград с опасност за живота. В хода на образуваното досъдебно производство по чл.129, ал.1 от НК са предприети бързи издирвателни действия. Със съдействието на служители от ОДМВР-Варна 22-годишният беглец и 21-годишната му приятелка са задържани и приведени в полицейското управление в Разград.

Работата по случая продължава.

Още: Провал по дело за КТБ: Антикорупционната комисия трябва да плати 52 млн. лева

Още: Издирва се: Повече от седмица 55-годишен мъж от София е в неизвестност (СНИМКА)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Румен Скрински
Румен Скрински Отговорен редактор
Новините днес