Шестгодишно дете загина, след като беше ударено от автомобил, докато е стояло на тротоара пред дома си в Сандански, предаде bTV. Тази информация обаче беше опровергана от МБАЛ "Св. Врач" в Сандански, където момченцето беше прието - то е живо, но в тежко състояние.
Още: Пожар затвори пътя София - Варна
Още: След катастрофа в Шуменско: 25-годишен мотоциклетист е в тежко състояние
Инцидентът е станал по-рано тази сутрин.
По първоначални данни автомобилът е управляван от 73-годишен възрастен водач от Сандански. Инцидентът става на ул. "Александър Буйнов". Лек автомобил "Фолксваген Поло", управляван от шофьора, движейки се по улицата с наклон, блъска детето, което било на тротоара. То е било с баба си. Преди момченцето, лекият автомобил блъска още два паркирани автомобила.
Момчето е транспортирано в болница за оказване на медицинска помощ с фрактура на бедрото и травми на главата. Шофьорът на автомобила е задържан.
Още: Патрулка се удари челно в друг автомобил на пътя Плевен - Долни Дъбник
Още: Пожар край язовир "Мътница" във Врачанско
* Информацията е коригирана
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Отново десетки пожари през изминалото денонощие, каква е ситуацията
Още: Провал по дело за КТБ: Антикорупционната комисия трябва да плати 52 млн. лева