Две момчета от Варна са нападнали и са счупили носа на Кирил Роховец - Орфи, който бе част от "Гласът на България" в последния сезон на предаването. Това става ясно от публикация в Instagram акаунта на момчето, в която то е качило видео от инцидента.
Още: Пак пожар в сградата на дискотека "Син Сити"
Още: Тежка катастрофа с жертва край Исперих
Според информацията, която самият Орфи дава в профила си, момчетата вече са задържани. Инцидентът е станал преди няколко дни и не е ясно поради каква причина Кирил Роховец е бил нападнат.
Какво се е случило?
Още: Наръгаха мъж на Цариградско шосе в София
Още: Появи се версия от какво е починало момчето, което падна от парашут в Несебър
"Прибирах се у дома във Варна. Срещу мен се появиха двама пияни тийнейджъри и започнаха да ме бият. Спрях първата кола, която видях на улицата и те избягаха. Тогава реших да ги снимам и когато видяха, че снимам, решиха да ме настигнат и да ме нападнат отново. Счупиха ми носа. Минута по-късно дойде полиция, а случайни минувачи ми помогнаха. Сега съм в болница и се чувствам много зле. Утре ще ми оперират носа. Благодаря за подкрепата!
Още: Пак инцидент с атракцион по Българското Черноморие: Пострада 16-годишен младеж*
Още: "Мобилни телефони в пъпеш": Правосъдният министър показа фрапиращи случаи в затворите (СНИМКИ)
П.П. Момчетата вече са в полицията", пише Орфи в профила си преди няколко дни.
Още: Гори фабрика, евакуират над 150 работници
Още: Нарушил заповед за защита: Прокуратурата обвини мъж
Още: Гледайте финалните изпълнения на победителката в "Гласът на България" Надежда Ковачева (ВИДЕО)