Росен Плевнелиев и Деси Банова се сгодиха

30 март 2018, 10:00 часа

Росен Плевнелиев (президент на България 2012 - 2017) и бившата синоптичка Деси Банова са се сгодили. Това съобщи самата тя пред Нова телевизия.

Още: Паунд - лев. Колко струва един британски паунд към български лев днес, 16 юни /валутен калкулатор/

Още: Турска лира - лев. Колко струва една турска лира към един български лев днес, 16 юни /валутен калкулатор/

По думите на Банова предложението е било много романтично и е дошло преди няколко месеца на едно от пътуванията във Виена.

"Искам обаче да запазя подробностите за себе си", заяви красавицата, като обаче не пропусна да покаже годежния си пръстен.

Тя разкри как си представя сватбата си: "Ще има гости, ще има приятели. Но ще бъде далеч от медиите".

Още: Стихотворение на деня, 16 юни, Пейо Яворов

Още: Защо Филипините е най -опасната страна за пътуване?

Слухове за връзката на Банова и Плевнелиев се носеха в продължение на месеци, преди те да ги потвърдят официално миналата есен. И двамата имат предишни бракове.

От известно време насам Банова вече не работи като синоптичка, но има рубрика в сутрешния блок на Нова телевизия.

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Деница Райкова
Деница Райкова Отговорен редактор
Новините днес