Анархистка група заплаши Италия

24 май 2012, 14:52 часа 4884 прочитания 0 коментара

Италианските власти отново са на крак. След атентатите в местно уилище, сега анархистка група заплаши да извърши серия атаки в страната, предаде агенция АНСА.

Още: "Нацист" бил, "клоун" бил, "марионетка на Запада" бил: С какви очи Путин ще се срещне със Зеленски? Анализ

Още: Русия обяви 1,7 милиона загинали украински военни: Киев с реакция

Групата „Командо бестия” е изпратила писмо до ежедневника „Ил Темпо”, в което заплашва, че ще предизвика хаос.

„Командо бестия” е част от Неформалната анархистка федерация, която преди две седмици пое отговорност за нападение срещу директор на италианска ядрена компания.

В писмото се посочва, че в момента се подготвят атаки, които да причинят „максимални щети, преди всичко от икономически характер”.

Още: Човек от ГЕРБ бие по богатство другите ни евродепутати, двама от "Възраждане" държат десетки хиляди в евро

Още: Швеция ще помага за въздушната и морската сигурност на Украйна

Редактор: Петър Проданов

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Адриана Димитрова
Адриана Димитрова Отговорен редактор
Новините днес