Издирван за кражби 21-годишен българин беше заловен в Италия

14 юни 2023, 13:06 часа 2691 прочитания 0 коментара

21-годишен българин е арестуван в иналианския град Галиполи. Той се е разхождал спокойно, въпреки издадената европейска заповед за арест му заради кражби у нас.

Още: Путин: Тръмп е комфортен събеседник (ВИДЕО)

Още: Путин след 3,5 години буксуване в Украйна: Украинската армия е нищо особено - работническо-селска (ВИДЕО)

Служители на полицейския участък в Галиполи са проверили нашия сънародник, след като събудил подозренията им.

Момчето нямало документи и първоначално предоставените данни се оказали неверни. Знаейки истинското му име, стана ясно, че той има европейска заповед за арест, издадена от българските власти за поредица от кражби, извършени в България.

След като се свързали с българската полиция и дежурния прокурор, агентите го арестували и откарали в затвора. Очаква се младежът да бъде предаден на компетентните български органи.

Още: Заради лошо време: Затварят училищата на два гръцки острова

Още: Путин: И като СССР, и като Русия опитахме да влезем в НАТО, няма да нападаме Европа (ВИДЕО)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Виолета Иванова
Виолета Иванова Отговорен редактор
Новините днес