Голям пожар възникна в руско военно поделение, във Волгоград. Регионалните власти потвърдиха новината, съобщава руският опозиционен телеграм канал ASTRA.
Още: Нова система за награди за украинските военни като във видеоигрите, за да убиват повече руснаци
Още: Русия коментира споразумението между САЩ и Украйна за редките минерали
Огънят е пламнал във военно поделение № 44885, разположено в Дзержински район на Волгоград. Властите обаче отричат, че случилото се е резултат от атака и успешен удар с минимум един дрон.
Няма данни за пострадали.
Заместник-ръководителят на пресслужбата на регионалното управление на руското министерство на извънредните ситуации Кристина Тараева отказа коментар пред журналисти, като предложи въпросите за пожара да бъдат адресирани до пресслужбата на Южния военен окръг.
Още: Путин мисли да върне Сталинград (ВИДЕО)
По-рано днес във Волгоградска област се случи и друго "произшествие" - и то след атака с дронове, научете: Атака с дронове: Руски влак дерайлира, пламнали са вагони с гориво (ВИДЕО)
Всичко за войната в Украйна на живо във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Има сделка: САЩ и Украйна подписаха споразумението за ключовите минерали (ВИДЕО)
Още: Русия с масирана атака срещу Одеса, взривове отекват в града (ВИДЕО)