В пандемията Елизабет II със собствена марка джин

24 ноември 2020, 09:20 часа • 1681 | прочитания

Английската кралица Елизабет II стартира собствено производство на джин, съобщава „Дейли Мейл“, цитиран от БГНЕС.

Още: Нова система за награди за украинските военни като във видеоигрите, за да убиват повече руснаци

Още: Русия коментира споразумението между САЩ и Украйна за редките минерали

Напитката, наречена „Sandringham Celebration Gin“, е направена в дестилерия в имението на кралицата в северната част на Норфолк. Бутилира се в бутилки от 500 ml и се продава на дребно за £ 50.

Според изданието, джинът е една от любимите алкохолни напитки на Елизабет II.

Отбелязва се, че това е третата марка алкохол, която кралското семейство отваря.

Още: Путин мисли да върне Сталинград (ВИДЕО)

Още: Тръмп се усети: "Путин никога не е искал да спре войната". Оръжие от САЩ потича към Украйна след сделката за минералите? (ОБЗОР - ВИДЕО)

През юли Бъкингамският дворец представи джин „Royal Collection Trust“, а няколко месеца по-късно синът на кралицата принц Чарлз реши да пусне индивидуално същата напитка под марката „Highgrove“.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Любов Павлова
Любов Павлова Отговорен редактор
Новините днес