Барселона си върна лидерската позиция

12423

Каталунският гранд си върна първата позиция във временното класиране на Примера дивисион след победа с 3:0 над "Малага" в последния мач от 21-ия кръг на испанското първенство.

Пред над 55 000 зрители, препълнили "Камп Ноу", каталунците откриха резултата пет минути преди края на първото полувреме, когато Жерар Пике преодоля вратаря Кабайеро за 1:0.

Очакваното е факт - президентът на "Барселона" хвърли оставка

Президентът на Барселона Сандро Росел подаде оставка късно миналата вечер след спешна среща на ръководството на каталунците, предаде БГ...

Малко след подновяването на играта след почивката пък  Меси пусна към Педро, който покачи на 2:0, а крайния резултат оформи Алексис Санчес в 61-ата минута, информира БТВ.

По този начин "Батрселона" е на първа позиция с актив от 54т., колкото има и вторият "Атлетико Мадрид", а само на точка зад тях е "Реал Мадрид". Битката за първото място е повече от оспорвана и по всичко личи, че ще е между тези три отбора, тъй като четвъртият "Атлитик Билбао" е на цели 11т. зад "Реал".