Димитър Бербатов не е доволен от отсъдената дузпа за Ювентус

5197

Нападателят на „Монако“ Димитър Бербатов изрази своето разочарование от загубата на своя отбор от „Ювентус“. Българският играч на „Монако“ бе оставен на резервната скамейка и влезе като смяна в 71-та минута от срещата. Двубоят от четвъртфиналите на Шампионска лига завърши 1:0 в полза на италианците с гол от дузпа, която предизвика много полемики.

Според българина отборът му е играл перфектно, но съдията не е приложил еднакви критерии. Бербатов очаква на реванша в Монако да победят и да се представят на ниво и той, и съотборниците му.

Бербатов гази и в световна класация за най-готините футболисти

Най-голямото спортно радио в света "Talk sport" нареди Димитър Бербатов на второ мято сред най-готините футболисти в света. Оценката е...

„Не сме доволни от резултата и от това, че реферът отсъди тази дузпа срещу нас. Харесвам справедливостта и смятам, че нормите трябва да се прилагат еднакво към всички. Това се отнася, както за живота, така и за спорта. Мисля, че играхме перфектно“, сподели още Бербатов след срещата.

Повече новини може да прочете на Sportline.bg.