Отборът на Цървена звезда се класира за втора поредна година за групите на Шампионска лига. Това стана факт, след като сръбският гранд елиминира Йънг Бойс в квалификациите на турнира на богатите.
В първата среща двата тима не се победиха и завършиха 2:2 в Швейцария. Реванша в Сърбия също не излъчи победител и след 1:1 в редовното време Цървена звезда продължи към групите след повече попадения на чужд терен.
След успешния завършек на квалификациите момчетата на Владан Милойевич си спретнаха истинско парти в съблекалнята в типичния балкански дух. Специално извикан оркестър поздравяваше специално играчите на отбора за класирането им.
Още: Световен шампион с Франция се завръща към футбола след 18-месечно наказание
А как феновете на Цървена звезда докараха танк пред стадиона си преди мача с Йънг Бойс може да видите ТУК!
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Бивш играч на Барселона избухна срещу Ямал: Ако му бях баща, щях да го ударя толкова силно...
Още: 7-кратен шампион на Европа се задейства на пазара - привлича четирима нови полузащитници