Втородивизионният турски Гьозтепе продължава с отличното си представяне под ръководството на Станимир Стоилов. Тимът постигна втората си поредна победа при българския специалист, след като се наложи с категоричното 3:0 над Гиресунспор.
Още: Вратар постави рекорд в Шампионска лига в мач срещу Реал Мадрид
Още: Скръбна вест! По време на мач почина бивш капитан на сръбски гранд
Гьозтепе с класика срещу Гиресунспор
Гьозтепе изигра много силен мач, като два гола за победата в днешния мач отбеляза Кенет Мама. Фарук Гене пък си вкара автогол. По този начин отборът на Станимир Стоилов записа осмата си победа в турската втора дивизия.
Тимът на Мъри доближи лидерите
Благодарение на успеха Гьозтепе продължава битката си за класиране в турската Суперлига през следващия сезон. Отборът има 26 точки в актива си и заема четвъртото място в подреждането. Третият Бандърмаспор също е с 26, докато Коджаелиспор е с 29 и е на втора позиция. Лидер е Еюпспор с 36 пункта в актива си.
Още: Жозе Моуриньо е на крачка от свой бивш клуб
Още: Ливърпул вади 50 милиона, за да привлече основен футболист на Барселона
Преди дни Мъри заби на пейката звезда на Гьозтепе.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: След като игра срещу България и Турция на инжекции: Ламин Ямал пропуска старта на Шампионска лига