Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп получи отлични новини преди дербито с Манчестър Сити, след като днес голямата звезда на неговия тим Мохамед Салах поднови тренировки. Очаква се египтянинът да бъде готов на 100 процента за предстоящия мач на мърсисайдци с „гражданите“ в неделя.
Още: Велико шоу! Интер вкара 3 на Барса, но не победи в Шампионска лига
Салах се възстанови от травма в бедрото
През последните два месеца Салах не можеше да играе за Ливърпул, тъй като, първо бе част от националния отбор на неговата родина за Купата на африканските нации, а след това получи контузия в бедрото. Крилото обаче вече е напълно възстановен от травмата и ще бъде на разположение на Клоп за дербито със Сити.
Салах играе на много високо ниво този сезон
От началото на сезона Мохамед Салах се представя отлично с екипа на Ливърпул. До момента 31-годишният футболист е изиграл общо 28 мача за мърсисайдци във всички турнири. В тях той се е отчел с 19 попадения и 10 асистенции.
Още: Флорентино Перес обърка плановете на Бразилия, Анчелоти може да остане без работа
Още: Барселона - Интер: Кога и къде да гледаме 1/2-финала в Шампионска лига?
Наскоро пък се заговори, че Ливърпул е намерил заместник на Салах на стойност 60 милиона паунда.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Извънредно: Реал Мадрид съвсем окуця в защита - още един основен бранител се контузи