Петев пише история в Шампионска лига, само че...

830

Бившият национален селекционер Ивайло Петев изненадващо отново остана доволен от представянето на своя Динамо (Загреб) в Шампионска лига, въпреки петата загуба в петия кръг от груповата фаза.

Този път Олимпик (Лион) взе своето срещу хърватския гранд с 1:0, благодарение на гол на Александър Лаказет в 75-ата минута. Самите домакини за пореден път бяха безкрайно безлични и не създадоха никакви положения пред вратата на противника.

Петев става най-голямото посмешище в историята на ШЛ

"Лeвски" често са подигравани за ужасяващото си представяне в групите на Шампионска лига, когато не само не спечелиха точка, но отбеляз...

Така Петев може да стане част от историята на Шампионска лига поради най-неприятната причина. Вижте каква е тя в Sportlive.bg!