Реал Мадрид сътвори фамозен обрат ще спори с Ливърпул на финала в Шампионска лига

1760

13-кратният европейски шампион Реал Мадрид сътвори един от най-великите обрати в историята, за да отстрани Манчестър Сити и да се класира за големия финал на Шампионска лига.

"Кралят" на Европа победи "небесносините" с 3:1 след продължения на "Сантяго Бернабеу" и с общ резултат 6:4 от двата мача си осигури мач за рекордна 14-а титла в най-престижния европейски клубен турнир.

До 90-ата минута "кралете" изоставаха с два гола в общия резултат и изглеждаше, че няма как да се върнат в мача, но хората на Карло Анчелоти някак съумяха да вкарат двубоя в продължения, където довършиха своя съперник.

В герой за "белите" се превърна резервата Родриго, който отбеляза и двата гола за Реал в продължението на редовните 90 минути.

Как Реал Мадрид обърна Манчестър Сити и се класира за финала в Шампионска лига, четете в SportLive.bg!