Турция подчини Чехия и мечтае наново на Евро 2016

258

Турция постигна първата си победа на Евро 2016, като показа различно лице в мача за третото място в група "D" срещу Чехия. Южните ни съседи се наложиха с 2:0 и заеха нелоша позиция сред третите отбори във всички групи.

Автор на първото попадение стана Бурак Йълмаз в 10-ата минута, след чудесна асистенция на Емре Мор. В 65-ата минута Озан Туфан подпечата победата с топовен изстрел за 2:0.

Хърватия изпусна 2 гола преднина и подари точка на Чехия

Хърватия и Чехия изиграха динамичен и атрактивен двубой, в който обаче не излъчиха победител. С късен гол в добавеното време, Чехия изм...

Чехия със сигурност напуска турнира, като не показа нищо особено в днешния двубой в Ланс.

Подробности за това как се разви мачът и видео от попаденията можете да видите в SportLive.bg.