Домъчняло ли ви е за "Dancing Queen"? Легендите ABBA отново ще изпеят най-големите си хитове на свое предстоящо турне през 2019 г. Само че има уловка - на сцените те няма да бъдат от плът и кръв, а ще се появяват като холограми.
Още: На сцената: Филип Киркоров се запали от фойерверки по време на концерт (ВИДЕО)
Още: Midnight изкарва нов албум дни преди концерта в София
Това е доста необичайно, имайки предвид, че до момента на концерти се ползват холограми предимно на починали изпълнители като например Тупак и Майкъл Джексън. Четиримата от ABBA обаче са си съвсем живи.
"Перфектно е. Можем да бъде на сцената, а аз в същото време да си разхождам кучето", заяви Бени Андерсън от групата пред The Herald Sun.
"Няма да ми се налага да напускам къщата си. Ако този проект наистина проработи, много певци ще искат да го повторят", смята той.
Още: METAMORPHOSIS Vol.1 на 2 май: Бутиково диско пътешествие, което провокира сетивата
Още: Футуристичен хип-хоп с GoldLink в София на 30 октомври
Любопитно е, че образите на членовете на групата ще напомнят начина, по който те са изглеждали в края на 70-те години, когато бе пикът на кариерата им.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: VICTORIA пусна емоционална балада с популярен полски изпълнител (ВИДЕО)
Квартетът ще бъде прожектиран пред оркестър и ще бъдат използвани вокалите от турне на групата от 1977 г.
"Ще бъде като през 1977 г. с оркестър на живо, живи беквокали, страхотен дизайн на сцената и много ефекти", разкрива Андерсън.
Още: Броени часове до концерта на DARK TRANQUILLITY и MOONSPELL в София
Още: TRIGAIDA и "Полет": музика, която диша с планината и лети със сърцето