Джъстин Тимбърлейк с първи сингъл от нов албум (ВИДЕО)

05 януари 2018, 13:45 часа • 1852 | прочитания

Джъстин Тимбърлейк представи официално новия си сингъл "Filthy" заедно с видеоклипа към него. Футуристичното видео към сингъла е дело на многократния носител на редица награди – режисьора Марк Романек.

Още: МУЗИКАУТОР настоя за подпомагане и финансиране на българската култура

Още: Нови звезди идват за фестивала Франкофоли: IN-GRID и RILA

Във видеото Джъстин Тимбърлейк е в ролята на изобретател, представящ пред света последното си високотехнологично творение. Парчето е първата песен от албума "Man Of The Woods", който ще излезе в началото на февруари.

Това е четвърти студиен албум за десеткратния носител на Grammy и притежател на четири награди Emmy Джъстин Тимбърлейк. Албумът ще се предлага в дигитална версия и на физически носител.

След премиерата на сингъла "Filthy" и до излизането на "Man Of The Woods", Джъстин Тимбърлейк ще представи още три видеоклипа, всеки в отделна стилистика и цветна среда от три различни режисьора. Предстоящите три нови сингъла ще излизат всяка седмица от 18 януари до премиерата на албума.

Още: Румънци възпяха Баба Ванга в хит, превзел интернет (ВИДЕО)

Още: Млада поп певица разкрива тъмната страна на любовта с нов сингъл (ВИДЕО)

"Man Of The Woods" дава заявка за може би най-амбициозния проект в дискографията на Джъстин Тимбърлейк до момента.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Милена Славкова
Милена Славкова Отговорен редактор
Новините днес