Антикорупционната комисия в Народното събрание ще извика още веднъж за изслушване Сотир Цацаров. Това обясни пред Нова тв председателят на комисията Михал Камбарев.
Още: “Живеем в лъжа”: Какво стои зад случая в Русе? Анализ на психолога Калин Гайтанджиев (ВИДЕО)
Още: След среща с ютубър: Радев сигнализира за злоупотреби във ВМЗ-Сопот
„Цацаров ще го поканим още веднъж, за да го изслушаме за работата му за първото тримесечие на комисията”, заяви Камбарев.
Той отхвърли обвиненията, че затриват КПКОНПИ. „Ние не затриваме, а преструктурираме КПКОНПИ”, каза Камбарев. „Има една структура, с един ръководител, която е неефективна. Има две хипотези – този ръководител не е искал да постигне ефективност, или някои друг е взимал решенията”, заяви Камбарев. Той каза, че ще продължат да подават сигнали към КПКОНПИ до края на месеца, докато Цацаров още ще е начело на Комисията.