"Върви нов вариант на февруари 2013 година. Съдете сами тези протести за горивата кой ги организира по исканията им правитеството да намали акциза и ДДС, но не пипат свръхпечалбите на Лукойл и другите компании?!? А това издава подбудителите - всичко друго, но не и нашите печалби.
Още: Официално: Технически неграмотен полицай оглави Комисията за личните данни (ВИДЕО)
Още: МЕЧ ще подкрепят вота не недоверие на "Величие"
Но годината е 2018 и няма кой да протестира срещу новите издания на Орешарски, Пеевски. Борисов се погрижи за това", заяви енергийният експерт Илиян Василев.
"Сключва сделки, среща се с Решетников, предаде своите и сега си мисли, че е направил сделка за да запази "своето" и след като падне от власт.
Това е все едно Тодор Живков да вярва на превратаджиите, ще му вземат само партийния пост, а след това ще го оставят на мира, да си кара старините на спокойствие.
Още: Опозицията удари на МЕЧ с вота на недоверие
Още: Военният министър за F-16: Радев да не се държи като Министерство на отбраната в сянка
Отдавна е прекрачил червените линии на създателите си", допълни той.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Радев хапе Борисов за F-16 и Мария Габриел, Борисов: Нещо за "Боташ" казал ли е? (ВИДЕО)