"Ще си изчезнал": Радостин Василев с жалба срещу Лена Бориславова

24 ноември 2023, 11:47 часа 1976 прочитания 0 коментара

“Заради съобщение от Лена Бориславова, което гласи, че ще изчезна, аз ще подам жалба до главния прокурор и министъра на вътрешните работи. Не защото Бориславова е страшна, а защото цялата ситуация е притеснителна”. Това съобщи независимият народен представител Радостин Василев, предаде БГНЕС.

Още: Няма проблем за един контролен орган на пътя: Кирил Добрев след корупцията в ДАИ

Още: Ивелин Михайлов: Сигурно ДАИ имат корупция по-малко от всяка друга институция

Още: Радостин Василев се изплаши за живота си след съобщение от Лена Бориславова (ВИДЕО)

“Знаете какво се случи с Алексей Петров, трагично почина адвокат, с когото Бориславова работеше, във връзка с това, че бе убит Къро, а по СРС-та става ясно, че е бил близък с ПП. След заплахите с министър Йоловски, защото е заплашван от Кирил Петков, той и децата му ходят с охрана.

Още: "Остават им три дни живот": Опозицията внесе вота на недоверие (ВИДЕО)

Още: Хората на Доган внасят законопроект за мъртвите

Още: Асен Василев: Дойде Роби Уилямс и закрихме ДАИ - кой трябва да дойде, за да закрием прокуратурата (ВИДЕО)

Аз мисля, че за всичко, което разкривам и за безобразията им по ПВУ, през енергетиката и докато стигнем до отбраната, аз съм притеснен, че са склонни да направят така, че да изчезна, защото видяха, че от политическата сцена не могат да ме отстранят”, допълни Радостин Василев.

Още: Радостин Василев пита Михайлов: Кога ще се махнете от БФС?! (ВИДЕО)

Още: Президентството обвини БНТ в цензура, Радев иска винаги да го излъчват на живо

Още: Паркоместата да са като гаражите: ДСБ със законодателна инициатива (ВИДЕО)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Спасиана Кирилова
Спасиана Кирилова Отговорен редактор
Новините днес