Сидеров: Арестът на Николай Малинов ще удари по резултатите от изборите на ГЕРБ

10 септември 2019, 17:20 часа 8525 прочитания

Волен Сидеров внесе документите на партия "Атака" в ЦИК за местните избори, съобщи БГНЕС. Той бе придружен от Десислав Чуколов.

Още: Кога Пеевски би престанал да подкрепя управлението: Калоян Методиев с прогнози в Студио Actualno (ВИДЕО)

Още: Максималната скорост по магистралите не пада: Депутатите с промени в Закона за движение по пътищата (ТАБЛИЦА)

Партията залага на това да подобри резултатите от 2015 г., които по думите на Сидеров са били "доста зле". Той е убеден, че ще постигнат по-добри резултати, така му говорели и по срещи в страната.

Волен Сидеров коментира също състоянието на парламентарната група на "Обединени патриоти". Според него в този формат няма как да продължи да съществува.

По отношение на случая с ареста на председателя на национално движение "Русофили" Николай Малинов по разследване за шпионаж, според Сидеров, това е "поръчка, която ще удари по избора на ГЕРБ за кметове и в частност за София".

Още: Реформа във водния сектор: Кабинетът одобри проекта на Закон за ВиК

Още: Христо Панчугов: Опозицията да си смени стратегията, не да вкарва вотове на недоверие

"Съветвам службите да разпитат и президента на републиката, и премиера, защото те и двамата се срещаха с агент, бивш, на КГБ, Владимир Путин. И понеже имат достъп до държавни тайни, може нещо да са му казали.", каза Волен Сидеров.

"Действайки по този начин, създават проблеми на Борисов. Не знам дали го правят умишлено или не са го преценили. Изкуствено ще втвърдят много избиратели, които сега ще се възмутят от тези задържания.

"Малинов е задържан пред 12-годишната му дъщеря с 20 полицаи, нахлули в къщата му и още 10 на долния етаж. Такива сцени безспорно са, за да всеят страх", каза Сидеров.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Тодор Беленски
Тодор Беленски Отговорен редактор
Новините днес