Васил Божков пак се оплаква как бил ограбен от Бойко Борисов: Европейските институции вече работят

29 септември 2020, 08:41 часа 7522 прочитания 0 коментара

Избягалият в Дубай с повдигнати 19 обвинения, включително за убийство и организирана престъпна група Васил Божков отново напомни за себе си в социалните мрежи.

Още: "Не мога да проследя всички емоционални изблици": Йотова за напрежение между Радев и Борисов

Още: "ПП е по-жива отвсякога": Асен Василев се закани на държавата с главно "Д"

С публикация във Facebook Божков постави шкафчетата на Бойко Борисов зад това, което властта на Борисов направила с неговия бизнес - както хазарта, така и ФК "Левски". И уточни, че европейските институции вече работят в тази насока:

"Всички се впечатляват от нощното шкафче на Бойко. Наистина е скандално, недостойно и грозно. Всеки политик би си подал оставката и би се скрил от обществото.

Още: Нови фронтовaци и нов тил: Кирил Петков иска ПП да стане опасна за мафията

Още: "Омраза и пак омраза": Борисов отвърна на Радев и каза къде са парите за "Хемус" (ВИДЕО)

Любопитното е, че най-големият рекет в историята на България изглежда забравен. Затова ви показвам нагледно количеството пари, заграбени чрез този рекет само за 3 години.

Пропорциите между ББ, нощното му шкафче и купчината пари са реални.

Още: Рекламира ли БДЖ партия "Възраждане"? Министърът на транспорта с позиция

Още: Колчетата, сложени около парламента, за да не ходи Пеевски пеша, са незаконни (СНИМКИ)

#БъдетеЗдрави

P.S.: Докато българската прокуратура и Каскета бездействат, европейските институции вече са се заели със случая".

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес